»Krompirjev« oratorijski dan 2016

Otroci (4 let naprej) vabljeni na »krompirjev« oratorijski dan 2016 v župniji Beltinci!

Kdaj: v soboto, 5. november 2016

Kje: v župnijskem domu in na župnijskem dvorišču v Beltincih

Čas: od 9.00 do 15.05

Imeli bomo zanimive delavnice, igre, …

Srečali se boste s prijatelji oratorija, spoznali koga novega. S seboj imej sobne copate, športno obutev in plastenko (0,5 l) za pijačo. Topla oblačila in obutev.

3. razred: letošnji prvoobhajanci bodo v okviru tega dne imeli prvo duhovno obnovo. Zato še posebej vabljeni.
Prav tako, ker je prva sobota, vabljeni na ta oratorijski dan vsi člani Marijine družbice.

Prijavnice oddajte na župnišče Beltinci do četrtka, 3. novembra!

Brez finančnih sredstev je izvedba projekta »krompirjevega« sobotnega oratorijskega dne neizvedljiva, zato Vas prosimo, da skupaj z izpolnjeno prijavnico oddate tudi denarni prispevek. Cena za cel dan znaša 4 eure na osebo. V ceno so vključeni pripomočki, material, malica. Dragi starši, že vnaprej se zahvaljujemo za Vaše zaupanje. Dobrodošla je vsaka Vaša »pogača« in perece.